Jakie usługi fotowoltaiczne świadczymy?

Pompy ciepla

Sprzedaż i montaż pomp ciepła

Panele fotowoltaiczne

Sprzedaż i montaż instalacji fotowoltaicznych

doradztwo

Pomagamy otrzymać dofinansowanie do fotowoltaiki

Fotowoltaika jest dziedziną nauki, która zdobywa coraz większą popularność – także w Polsce. Instalacja paneli fotowoltaicznych to najlepszy sposób na stały dostęp do taniego i ekologicznego źródła prądu przez cały rok.

PIK Fotowoltaika świadczy usługi w zakresie:

  • sprzedaży i montażu pomp ciepła
  • sprzedaży i montażu instalacji fotowoltaicznych
  • doradztwa w zakresie otrzymania dofinansowania do fotowoltaiki.

Już od 2014 roku skupiamy się na wykorzystywaniu odnawialnych źródeł energii, służąc wiedzą i doświadczeniem, a także najnowocześniejszymi urządzeniami. W 2019 roku połączyliśmy siły z firmą Viessmann, dzięki czemu zakres usług poszerzyliśmy o instalacje pomp ciepła.

Łącząc obydwa rozwiązania, tj. fotowoltaikę i pompę ciepła, możesz przez cały rok cieszyć się niezwykle tanią i ekologiczną energią elektryczną, a także w zasadzie bezkosztowym ogrzewaniem wody i całego domu. Koszty związane z instalacją systemów fotowoltaicznych i pomp ciepła zwracają się zwykle już po 2-3 latach. To niewielka cena jak na to, że korzystasz z niemal bezpłatnego prądu. Możesz być także spokojny o podwyżki cen prądu – nigdy nie będą Cię dotyczyć.

Świadczymy również usługi w zakresie pomocy w uzyskaniu dofinansowania do fotowoltaiki. Warto wypełnić wniosek i zgłosić się do tego rządowego programu. Osoby fizyczne mogą otrzymać nawet 5 tysięcy bezzwrotnej dotacji (co wynosi nawet ¼ kosztu montażu). To inwestycja bez żadnego ryzyka – z energii pozyskiwanej z paneli i pomp ciepła korzystasz niezmiennie przez cały rok. Produkcja i zużycie energii są zawsze pod ręką – dzięki licznikom monitorującym te procesy.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy najlepsze dla Ciebie rozwiązania. Służymy również pomocą w przypadku awarii (co się praktycznie nie zdarza), udzielamy także wszelkich informacji związanych z zakupem, instalacją i użytkowaniem urządzeń.

PIK Fotowoltaika świadczy usługi sprzedaży i montażu na terenie Warszawy i Radomia.

Scroll Up