O firmie

Montaż paneli słonecznych

Panele fotowoltaiczne (czyli panele słoneczne) to nowoczesny, ekonomiczny i ekologiczny sposób na energię elektryczną. Wykorzystaj nieograniczone, darmowe źródło energii, jakim jest słońce. Instalacje fotowoltaiczne to najbardziej przyjazny środowisku sposób pozyskiwania prądu. PIK Fotowoltaika zajmuje się profesjonalnym montażem instalacji fotowoltaicznej. Koszt fotowoltaiki zwraca się już po 2-3 latach użytkowania, bez obaw o wysokość rachunków. Dzięki temu bez obaw możesz także zastosować ogrzewanie elektryczne lub skorzystać z pomp ciepła.

Panele słoneczne
Pompy ciepła

Montaż pomp ciepła

Pompa ciepła to kolejny ukłon w stronę środowiska naturalnego. Powietrzna pompa ciepła przekształca powietrze z zewnątrz na energię cieplną dla całego domu. PIK Fotowoltaika zajmuje się instalacją pomp ciepła, dzięki którym zyskasz i Ty i otoczenie. Dostarczamy rozwiązanie, które z powodzeniem zastąpi wszystkie inne urządzenia związane z instalacją grzewczą. Pompa ciepła w mieszkaniu to gwarancja ciepła i ekologicznego użytkowania w każdym warunkach. Jedyny koszt to… serwisowanie urządzenia raz na jakiś czas. Tanią energię elektryczną zapewni instalator paneli fotowoltaicznych.

Dofinansowanie na fotowoltaikę

Fotowoltaika zyskuje coraz większą popularność na całym świecie. Nic dziwnego – trudno o bardziej przyjazne środowisku i tańsze w codziennej eksploatacji źródło energii elektrycznej. Ta dziedzina nauki rozwija się coraz bardziej dynamicznie. Korzyści płynące z tego rozwiązania przewyższają wszystkie inne. Dlatego powstał rządowy projekt dofinansowania do fotowoltaiki. Z dopłaty mogą skorzystać osoby fizyczne, a bezzwrotna kwota na montaż wynosi aż do 5 tysięcy złotych. Warto złożyć wniosek już dziś, by cieszyć się tanim i ekologicznym prądem przez wiele lat. Pomożemy Ci w formalnościach.

Scroll Up